Hemen AraTeklif Al

Ofis Taşımacılığı

OFİS TAŞIMACILIĞI

ofis taşıma

ofis taşıma

Evtaş Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlerin arasında ofis taşımacılığı hizmeti de bulunmaktadır. Ofisler firmaların tüm faaliyetlerini yürüttükleri adreslerdir. Bir ofisin iyi bir şekilde taşınması da işte bu yüzden çok önemlidir. Biz bunu biliyor ve buna göre hareket ediyoruz.

Ofislerin taşınması evden eve nakliyat işlemine göre daha farklıdır. İçinde bulunan dosyalar, teknolojik aletler ve önemli evrakların taşınması oldukça fazla özen ister. Evtaş Nakliyat olarak yıllardır verdiğimiz hizmet ve taşıdığımız birçok ofis ile bu işte de oldukça tecrübe kazandık. Ofiste bulunan mobilyaların söküm ve takımı, evrakların iyi bir şekilde ayırt edilip kolilenmesi, bilgisayarların ve diğer teknolojik eşyaların iyice ambalajlanması gibi faaliyetlerin tümü tarafımızca yapılmaktadır.

Ofis taşıma işlemlerini 1 iş günü içerisinde tamamlıyor ve size yeni ofisinizde hemen iş başı yapma olanağı sunuyoruz. Böylece bu taşınma yüzünden edineceğiniz zararlar minimum seviyeye çekilmiş oluyor. Siz de hemen bizimle iletişime geçin rahat ve hızlı bir taşınmayı tecrübe edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir