Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

İstanbul İzmir Arası Nakliyat Hizmeti

istanbul izmir nakliyat

HER GÜN İSTANBUL’DAN İZMİR’E ve İZMİR’DEN İSTANBUL’A NAKLİYAT HİZMETİ

Evtaş Nakliyat olarak her gün İstanbul’dan İzmir’e ve Ege bölgesinin çeşitli illerine evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. İstanbul İzmir arası nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı istediğiniz gün ve saatte telim alıyor ve en geç 1 gün sonra teslim ediyoruz. Ev eşyalarınızın tüm montaj ve ambalaj işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul İzmir nakliyat hizmetimizde eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

Evden eve nakliyat güven ve tecrübe isteyen bir iştir. Evtaş Nakliyat olarak yıllardır sunduğumuz bu hizmeti en iyi şekilde yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Profesyonel ev taşıma hizmeti veriyoruz ve taşınırken hiç bir problem yaşatmıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Firmamız sadece komple yükleri değil aynı zamanda parça eşyaları da parsiyel olarak taşımaktadır. İstanbul’dan İzmir’e göndereceğiniz parça eşyalarınız ertesi gün teslim olacak şekilde taşınmaktadır. Uygun fiyatlarla İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Güvenli ve Sigortalı

İstanbul – İzmir ve İzmir – İstanbul seferlerimizde tüm eşyalar sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından ambalajlansa da her ihtimale karşı sigorta yapılmaktadır. Böylece eşyalarınız güvenle taşınır.