Hemen AraTeklif Al

Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Günümüzde evden eve nakliyat sektörü oldukça karmaşık bir hal almıştır. Sayısı hızla artan nakliyat firmaları taşınacak olanların kafasını oldukça karıştırmakta. İnsanlar nakliyeci seçerken oldukça zorlanmakta. Neredeyse bütün nakliyat firmaları aynı kalitede hizmet verdiklerini dile getirmekteler. Peki bunların kaçı gerçekten kaliteli bir hizmet sunmakta? İşte bu sorunun cevabı tartışmaya açık.

Evtaş evden eve nakliyat olarak biz her zaman kaliteyi hedeflemiş köklü bir firmayız. 20 yılı aşkın verdiğimiz hizmet ile edinmiş olduğumuz tecrübe ortada. Bugüne kadar taşıdığımız yüzlerce müşteri bunun kanıtı durumunda. Evden eve nakliyat firmaları arasında daima büyüyerek işine devam eden Evtaş Nakliyat gerek şehir içi ( İstanbul ) gerekse şehirlerarası nakliyat alanında en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Evtaş Nakliyat olarak firmamızın ana hizmeti evden eve nakliyat hizmetidir. Sahip olduğumuz farklı ebatlarda araçlarımız ve uzman ekibimizle daima müşterilerimizin memnun kalacağı bir hizmet sunmaktayız. Biz her müşterimizin değerini bilen ve müşterilerimizin bize referans olması için çalışan bir firmayız.

İstanbul merkezli bir firma olan Evtaş Nakliyat sektöründeki diğer firmaların bile takdir ettiği bir konumdadır. İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında akla ilk gelen firmalardan biri olan Evtaş Nakliyat her zaman yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren bir firmadır.

Evtaş evden eve nakliyat firması olarak vermiş olduğumuz hizmeti her zaman müşteri ihtiyaç ve arzularına göre yönlendirmişizdir. Müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun olmaları bizim için ilk hedeftir.

Evden eve nakliyat hizmeti genelde şu şekilde ilerler; öncelikle bizimle irtibata geçen müşterilerin eşya durumlarına, kat oranlarına ve taşınacakları mesafeye göre bir fiyat belirlenir. Gerekli durumlarda ya da müşterinin arzusuna göre ücretsiz eksper ekibimiz müşterimizin evine göz atmaya gider. Fiyatta anlaşıldığı takdirde belirlenen gün ve saatte aracımız ve ekibimiz müşterimizin adresine gider ve evden eve nakliyat süreci başlamış olur. Ekibimizde bulunan marangozumuz müşterimizin mobilyalarını söker ve bir yandan da diğer elemanlarımız ambalaj işlemlerini gerçekleştirir. Daha sonra eşyalar araca taşınır. Yükleme işlemi bittikten sonra araç yeni adresinize doğru yola çıkar. Yeni adresinizde sökülen mobilyalarınız marangozumuz tarafından tekrar monte edilir. Eşyalarınız da sizin arzu ettiğiniz şekilde yerleştirilir. Taşınma işlemi sona erer. Tüm bu süreç boyunca eşyalarınız taşınma sigortası kapsamında tarafımızca sigortalanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir