Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

evden eve nakliyat

 

Sorunsuz bir nakliyat hizmeti alın…

Evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma olarak, sizlere nakliyat için gerekli olan her şeyi sunmaktayız. Eşyaların paketlenmesinden sökülmesine kadar tüm süreç bizlerin kontrolünde gerçekleşmekte ve bu süreci deneyimli ekibimiz gereğine uygun şekilde yürütmektedir. Evtaş evden eve taşımacılık firması olarak, sökülmesi gereken eşyalarınız var ise, sizlere marangoz hizmetimizi de sunmaktayız.

Marangoz ekibimiz sökülmesi gereken eşyanızı zarar vermeden sökmekte ve paketlenmesi için hazır hale getirmektedir. Sökülen eşyalar ve diğer eşyalar profesyonel elemanlarımız tarafından özel ambalajlarla paketlenip taşımaya hazır hale getirirler. Bu süreçte her bir elemanımız planlı hareket ettiği için herhangi bir sorun ile karşılaşmamız söz konusu olmayacaktır. Ayrıca planlı hareket etmek beraberinde hızlı taşımacılığı da getirmektedir. Bunlara ek olarak, eşya asansörünü tercih etmemiz eşyalarınızın kısa sürede taşınmasına katkı sağlamaktadır.

Evtaş evden eve taşımacılık ile tanıştığınız zaman nakliyat konusunda her türlü hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu süreçte sizin yapmanız gereken tek şey bizi aramak ve taşınmak istediğiniz günü belirtmek olacaktır. Tüm işlemler ekibimiz tarafından yapılmaktadır.