Hemen AraTeklif Al

Depolama

DEPOLAMA

depolama

depolama

Evtaş Nakliyat olarak vermiş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra sahip olduğumuz depolarla depolama hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un çeşitli yerlerinde bulunan depolarımızla depoya ihtiyaç duyan müşterilerimizin yanındayız.

Depolarımız her türlü eşyayı depolayabilecek özelliklere sahip olup istediğiniz boyutta eşyayı istediğiniz kadar ve gönül rahatlığıyla depolayabiliyoruz.  Genel olarak depoladığımız eşyalar işimizden dolayı ev eşyası olmaktadır.

Ev eşyası depolama işlemi diğer depolama faaliyetlerinden daha zordur. Depolarınızın her zaman temiz ve güvenli olması gerekir. Evtaş Nakliyat olarak sahip olduğumuz depolara son derece önem göstermekteyiz. Depolarımız her zaman temiz tutulmakta son derece güvenlidir.

EV EŞYASI DEPOLAMA

Ev eşyası depolama işlemi son derece titizlik isteyen bir iştir. Tüm eşyaların iyi bir şekilde ambalajlanması gerekir. Biz Evtaş Nakliyat olarak kendimize bu konuda son derece güvenmekte ve bu işi hakkıyla yaptığımıza inanmaktayız. Bize emanet ettiğiniz eşyalarınız kesinlikle hiçbir zarar görmez ve dilediğiniz zaman size tekrardan iade edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir