Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

asansorlu tasimacilik

 

Artık taşınmak daha kolay..

Gün geçtikçe teknoloji de gelişim göstermekte ve hayatımızın her alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. Evtaş evden eve nakliyat firması olarak bizler de teknolojiyi kullanmaktayız ve sizlerin eşyalarını taşırken daha kaliteli hizmet verebilmemizi sağlamaktayız. Özellikle eşya asansörü kullanımımız bizlere büyük kolaylık sağlamakta ve sizlerin eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşımamızı sağlamaktadır.

Günümüz de yüksek katlı evlerin sayısı bir hayli fazladır ve eşyaların yüksek katlara taşınabilmesi için merdivenler tercih edilmektedir. Ancak, Evtaş evden eve nakliyat firması olarak sizlere vermiş olduğumuz nakliyat hizmetini gerekli durumlarda eşya asansörü ile vermekteyiz ve böylece eşyalarınızın dar merdivenlerden sağa sola çarparak indirilmesine son vermekteyiz. Eşya asansörümüzü hem evden eşyaları indirirken hem de yeni eve eşyalarınızı çıkartırken kullanmaktayız. Kullanmakta olduğumuz eşya asansörümüz son derece güvenlidir ve eşyalarınızı çıkartıp indirirken herhangi bir sorunla karşılaşmamız mümkün değildir.

Ayrıca asansör bakımımız belirli aralıklarla yapılmakta ve her türlü önlemi almaktayız. Böylece farklı ağırlık ve büyüklükteki eşyalarınızı rahatlıkla yeni adresinize taşımaktayız. Bu taşıma işlemi de, eşya asansörü sayesinde oldukça kısa sürmektedir.